Projekta "Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas" jaunumi #4

2021. gada 27. aprīlis
startinventspils.lv - mājaslapa investoru piesaistei Ventspils pilsētā
No šā gada februāra pieejama jauna interneta mājaslapa startinventspils.lv. Tā izstrādāta ar mērķi, lai iepazīstinātu ārvalstu investorus ar iespējām un atbalstu tieši IKT nozarē Ventspils pilsētā. Lietotājiem pārskatāmā veidā tiek sniegta informācija par pilsētu, galvenajām tās vērtībām, aktuālajiem IKT nozares virzieniem.

Mājaslapā pieejama visa aktuālā informācija, kas nepieciešama IKT uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem. Kā prioritārie IKT nozares pamatvirzieni mājaslapā izdalīti – kosmosa tehnoloģijas, mākslīgais intelekts, izglītības tehnoloģijas un virtuālā realitāte/spēles. Virzienu izvēle balstīta uz šobrīd pilsētā jau izveidoto IKT uzņēmumu un iestāžu kopienu, IKT nozares tendencēm pasaulē. Uzzināt vairāk.

Inovāciju atbalsta programmā ZĪLE finansējums piešķirts sešiem projektiem

24. februārī norisinājās projektu pieteikumu vērtēšana inovāciju atbalsta programmā “Zīle”. Šogad saņemti 18 pieteikumi, no kuriem komisija lēma atbalstīt sešus biznesa inovāciju projektus. “Zīle” ir četru pašvaldību – Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas novadu – kopēja inovāciju atbalsta programma, kas atbalstu uzņēmējiem piešķir jau ceturto gadu. Kopējais atbalsta programmas budžets 2021. gadā ir nedaudz vairāk kā 37 tūkstoši eiro. Uzzināt vairāk.


NextGen partneri piedalās LTRK rīkotajā pasākumā "Kurzemes uzņēmēju dienās 2021"

Šī gada 8. un 9. aprīlī ERAF iniciatīvas Pilsētu inovatīvās darbības projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Ventspils pilsētas partneri (Ventspils pilsētas dome, Ventspils Augstskola, Ventspils Tehnikums, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, SIA Aspired) LTRK pasākuma ietvaros dalījās ar līdz šim projektā realizētajām aktivitātēm.


Ventspils pilsētas domes Ekonomikas nodaļas projekta vadītāja Laura Čodere informēja par projektu, kurā iesaistījušās divas pilsētas - Ventspils un Valmiera (kopā 10 partneri) norādot, ka Ventspils vienmēr ir bijusi atvērta jaunām un inovatīvām idejām. Laura Čodere uzsvēra, ka šāds projekts ļauj pilsētām testēt un pārbaudīt praksē vēl līdz šim nepieradinātas, inovatīvas idejas. Galvenais projekta mērķis ir jaunu darba vietu radīšana, cilvēkresursu piesaiste, dažādu jaunu izglītības tehnoloģiju ieviešana un testēšana, kā arī investoru piesaiste. Uzzināt vairāk.


Uzņēmēji aicināti iepazīt 10 inovāciju tipus

24. februārī Vidzemes inovāciju nedēļā norisinājās tiešsaistes informatīvais seminārs “10 inovāciju tipi uzņēmējiem”. Ikvienam interesentam bija iespēja iepazīties ar 10 inovāciju tipiem un to pielietošanas taktikām. Seminārs līdz šim ieguvis teju 300 skatījumu.


“Pēdējā desmitgadē izpratne par inovāciju ir būtiski transformējusies. Tā vairs nav tikai izgudrojums vai kas radikāli jauns, bet gan esošo tehnoloģisko un citu risinājumu izmantošana un eleganta integrēšana biznesā,” norāda Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja.


Semināra pirmajā daļā I. Eglāja iepazīstināja ar 10 inovāciju tipiem un iespējām tos efektīvi ieviest sava biznesa izaugsmē.
Otrajā daļā ar praktiskiem pieredzes stāstiem inovāciju ieviešanā dalījās uzņēmēji Igors Zinkevičs, SIA “DAUPRO” valdes priekšsēdētājs, un Roberts Vanadziņš, SIA “PRINTO” projektu vadītājs.
Uzzināt vairāk.
Aicinām semināru noskatīties šeit: 
https://youtu.be/DyPJdRgvIpo


Ventspils Augsto tehnoloģiju parks ir uzsācis vēl nebijušu pārkvalificēto personu apmācību ciklu

Šī gada 19. aprīlī uzsākta vēl nebijusi atbalsta programma dalībniekiem, kas iepriekš apguvuši kādu no projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas“ ietvaros organizētajiem profesionālās pārkvalificēšanās kursiem un kuriem nepieciešams atbalsts un papildu zināšanas veiksmīgākiem darba meklējumiem. Kursu laikā dalībniekiem tiek sniegtas zināšanas un mentorings, lai tie uzsāktu darbu kādā no informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) profesiju amatiem.


Dalībniekus apmāca un konsultē personāla atlases uzņēmuma DarbaGuru rekrutiere un personāla atlases speciāliste Aija Tašmane un personāla atlases projektu vadītāja Inese Sila. “Mēs zinām, ka varam palīdzēt ikvienai pārkvalificētai personai nokļūt savā sapņu IKT darbā, tomēr karjeras izaugsme un attīstība ir katra paša ziņā un spēkos. Viss atkarīgs no tā, cik katrs personīgi spēj izmantot dotās iespējas,” par darbu ar dalībniekiem saka Inese Sila. Uzzināt vairāk.


DARE demo diena - iespēja attālināti ieskatīties modernā koprades darbnīcā un uzzināt par 3D druku no jomas profesionāļa

25. februārī Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros notika pasākums “DARE demo diena”. Tiešsaistē Valmieras Koprades darbnīcas DARE devās interaktīvā tūrē, lai iepazīstinātu skatītājus ar ikdienas darba procesu, telpām un iekārtām, kā arī darbības virzieniem un pakalpojumiem.


Pasākuma laikā darbnīcas vadītāja stāstīja par izaicinājumiem ar kādiem DARE saskārusies savā pirmajā darbības gadā, par to, kas jau ir sasniegts un par to, kas vēl plānots. Ikvienam interesentam bija iespējams uzzināt par tehnoloģiskām un radošām iespējām DARĒ uz vietas un attālināti.
Kā eksperts pasākumā piedalījās 3D drukas entuziasts un tehnoloģiju profesionālis – Kaspars Urbāns no uzņēmuma SIA EchoTech. Būdams liels entuziasts inovatīvu tehnoloģiju jomā, Kaspars integrējis 3D printerus arī savā uzņēmumā. Viņš stāstīja par to kā 3D printeri palīdz viņa darbā, ko ar tiem iespējams izveidot un kā tos integrēt biznesā.
Uzzināt vairāk.


Pieejami Ventspils prototipēšanas darbnīcas pakalpojumi

Nodibinājums "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" sadarbībā ar SIA "Aspired" 2020. gada oktobrī Ventspilī atklāja prototipēšanas darbnīcu, kuras pakalpojumi šobrīd pieejami visiem iedzīvotājiem, studentiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un citiem entuziastiem. Prototipēšanas darbnīcas mērķis ir veicināt jaunu produktu izstrādi, ražošanu un uzņēmējdarbības attīstību, tajā skaitā, izglītības tehnoloģiju jomā. Ņemot vērā to, ka tā šobrīd tiek testēta, pakalpojumi līdz 2021. gada oktobrim pieejami bez maksas.


Prototipēšanas darbnīcā iespējams saņemt tehniskās konsultācijas prototipu un detaļu izstrādē un ražošanā, tajā skaitā detaļu 3D modeļu izstrādē, kā arī detaļu un prototipu izgatavošanu. Uzzināt vairāk.


Meklē inovācijas izglītībā un apgūst jaunas darba metodes

26. februārī Vidzemes Inovāciju nedēļā notika vebinārs “Inovācijas izglītībā – efektīvas e-nodarbības formula”. Vebināra tiešraidē piedalījās 207 dalībnieki no visas Latvijas. Starp tiem bija pedagogi, izglītības iestāžu un izglītības pārvalžu darbinieki, kā arī citi interesenti, kuri ikdienā strādā attālināti un kurus skāruši tiešsaistes nodarbību vai pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi. Pasākums guva plašu rezonansi un pozitīvas atsauksmes gan no dalībnieku, gan no ekspertu puses.


Par vebināru stāsta Valmieras Attīstības aģentūras karjeras un izglītības projektu vadītāja  Inna Purmale : “ Vebinārā runājām par to, kā neapjukt un noorientēties plašajā izglītības tehnoloģiju piedāvājumā un kā atrast sev piemērotāko risinājumu. Eksperti dalījās savā pieredzē par to, kā tiešsaistes mācību procesā justies pārliecinoši, sasniegt rezultātu un nodrošināt pozitīvas emocijas sev un skolēniem. ” Uzzināt vairāk.


Jauno iedzīvotāju kontaktpunkta LIVIN pārstāve Ina Servuta piedalījās sociālā medija KOPĀ veidotajā tiešsaistes sarunā par atgriešanās iespējām Ventspilī.

Ārvalstīs dzīvojošie latvieši tika iepazīstināti ar konsultanta atbalstu speciālistiem un viņu ģimenēm, pārceļoties uz dzīvi Ventspilī. Liels informatīvais uzsvars tika likts arī uz izveidotās mājas lapas www.livinventspils.lv saturu, kur apkopota visa informācija topošajiem un jaunajiem ventspilniekiem. Uzzināt vairāk. Iespēja noskatīties sarunu ir iespējas šeit: https://fb.watch/41V5XHbfoL/


Demo stunda "3D virtuālā ala izglītībā un uzņēmējdarbībā” Digitālās nedēļas ietvaros

24.martā Valmieras tehnikums organizēja attālināto demo stundu "3D virtuālā ala izglītībā un uzņēmējdarbībā". Šīs stundas laikā interesentiem no visas Latvijas bija iespēja uzzināt, ka virtuālā ala ir četru plakņu telpiskās apmācības telpa, kas ļauj radīt reāla izmēra vizualizācijas. Ikviens, kurš veido automatizētas iekārtas modeļus vai virtuālās vides, saturu integrējot un apstrādājot 3D virtuālajā alā, var simulēt un pārbaudīt objekta funkcionalitāti, kā arī dizainu un detaļu saderību. Valmieras tehnikums dalījās, kā to izmanto izglītības procesā un dalījās idejās, kā šo tehnoloģiju iespējams izmantot uzņēmējdarbībā. Uzzināt vairāk.


Ventspils Augstskolas studenti izstrādā gudro putnu barotavu, uzsākot projektu “Putnu skola”

Ventspils Augstskolas (VeA) Inženierzinātņu laboratorijas darbinieki un IT fakultātes studenti ir noslēguši darbu pie gudrās putnu barotavas, kas 25. februārī uzstādīta Ventspils 2. pamatskolā. Putnu barotava ir aprīkota ar kameru un interneta pieslēgumu, sniedzot iespēju skolēniem un citiem interesentiem novērot putnu daudzveidību tiešraidē vietnē   putni.venta.lv . Šis ir pirmais solis aktivitātē “Putnu skola”, kuras mērķis ir pētniecību skolās un nākotnē arī bērnudārzos padarīt vizuāli uztveramu un tādējādi labāk izprotamu procesu.

Putnu barotavas detaļas ir izgatavotas VeA laboratorijās, pateicoties projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas/ Next Generation Micro Cities of Europe (Nr. UIA03-250)” finansētajiem jaunieguvumiem, proti, lāzergriezējam, kas ļauj baratovai nepieciešamās detaļas izgriezt ar milimetra precizitāti, kā arī kamerām un mikroshēmām, kas ļauj gudrajai puntu barotavai funkcionēt.


Minētā projekta vadītāja VeA Maija Cēbere uzsver: “Šīs aktivitātes mērķis ir parādīt skolēniem, ka zināšanas IT un citās STEM zinātnēs var palīdzēt uzzināt vairāk arī par citām mūsu apkārtnes lietām vai parādībām, šajā gadījumā, dzīvo dabu. Turklāt, šodien visi saprotam, ka mācību darbs vairs nav iedomājams bez inovatīviem un digitāliem mācību risinājumiem, un VeA ar šo aktivitāti nodemonstrē, ka augstskola spēj veiksmīgi stāties pretim šim izaicinājumam”. Uzzināt vairāk.


Īstenoti atbalsta programmas “Zīle” projekti

Jau trešo gadu Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku un Kocēnu novadu uzņēmēji īsteno projektus, saņemot programmas “Zīle” atbalstu. Programmas mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju izstrādi, jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos, kā arī stiprināt esošos uzņēmumus. Aicinām iepazīties ar pieciem 2020. gadā īstenotajiem projektiem.


Uzzini variāk par realizētajiem projektiem - bērnu kartona mājiņu izstrāde; samu pievilināšanas e-ierīce; kompakta izmēra krāsns iegāde; iekšējo un pārdošanas procesu optimizācija; jaunas produktu līnijas izveide. Uzzināt vairāk.


Ventspils Tehnikums dalās pieredzē ar Rīgas Tehnisko universitāti

24. februārī Ventspils Tehnikumā noritēja attālināta pieredzes apmaiņas tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnisko grupu.


Tikšanās galvenais mērķis bija iepazīstināt RTU kolēģus ar jaunizveidoto virtuālo realitātes (VR) klasi - demonstrējot tās iespējas mācību procesā, daloties pieredzē par mācībspēku apmācību jauno tehnoloģiju lietošanā, tehnoloģiju praktisko pielietojamību, kā arī interesi gan no audzēkņu, gan pedagogu puses.

RTU pārstāvji vēlējās izzināt mūsu pieredzi un līdz šim izdarītos secinājumus, lai arī savā izglītības iestādē varētu turpināt attīstīties tieši šāda veida izglītības tehnoloģiju jomā. Uzzināt vairāk.


Valmieras koprades darbnīca DARE – meikeru kopienas centrālais punkts

Valmieras koprades darbnīca DARE šogad nosvinēja pirmo dzimšanas dienu. Ir apritējis viens gads, kopš DARE 2020. gada 28. februārī vēra savas durvis ikvienam interesentam un sniedza iespēju bez papildu maksas izmantot modernas iekārtas, instrumentus, mājīgas telpas un tehnisko atbalstu. Tāpat kā daudzi citi, šī gada laikā DARE ir saskārusies ar virkni izaicinājumiem, taču pirmais gads ir nesis arī daudz prieka, pozitīvu emociju un gandarījuma par paveikto. Jaunam gadam iesākoties, satikāmies ar koprades darbnīcas DARE vadītāju Kristiānu Līdaku, lai atskatītos uz 2020. gadu un paraudzītos uz 2021. gadu. Uzzināt vairāk.


Kā būt efektīvam tehnikuma pedagogam 21. gadsimtā?

Pedagogs – tas ir prestižs. Pedagogs divas reizes nemēdz atkārtoties. Pedagogs – tas prasa augstu profesionālu un cilvēcisku sagatavotību, īpaši šobrīd, COVID-19 ierobežojumu apstākļos, kad ar izaicinājumiem ir jātiek galā attālināti!


Trenera Kārļa Apkalna vadībā Valmieras tehnikuma, Smiltenes tehnikuma, Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikuma, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pedagogi sešu attālināto lekciju cikla laikā apguva teorētiskās zināšanas, praktiskos vingrinājumus, kā arī iepazinās ar instrumentiem, ko izmantot ikdienas pedagoģiskajā darbā, lai to padarītu efektīvāku. Skolotāji strādāja ar savu mācību stundu prezentācijām, tās vērtēja, uzlaboja un papildināja tā, lai tās būtu gan informatīvas, gan skolēniem viegli uztveramas un saprotamas. Uzzināt vairāk.

Citas ziņas

Autors Kristīne Macate 2025. gada 14. aprīlis
Digitālās prasmes jau šodien ir izšķirošas uzņēmumu konkurētspējai. Eiropas Savienība uzsver, ka līdz 2025. gadam aptuveni 90% darbavietu būs nepieciešamas noteikta līmeņa digitālās prasmes. Diemžēl Latvija šobrīd atpaliek, ieņemot 23. vietu ES valstu vidū pēc tehnoloģiju integrācijas uzņēmumos, turklāt ikai 15% Latvijas uzņēmumu piedāvā saviem darbiniekiem apgūt IKT prasmes. KAS IR LIFT? ES Atveseļošanas Fonda līdzfinansēta iniciatīva, ko īsteno RTU Riga Business School sadarbībā ar Latvijas IT klasteri. MĒRĶIS: Nodrošināt Latvijas uzņēmējus ar digitālajām prasmēm, kuras nepieciešamas, lai veicinātu konkurētspēju mūsdienu ekonomikā. De minimis finansējums sedz 100% kursa izmaksu (neskaitot PVN no pilnās cenas); pieejams arī GBER līdzfinansējums. KAS VAR SAŅEMT? Uzņēmumi, kas reģistrēti komercreģistrā, un to darbinieki (izņemot pašnodarbinātos, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekus). Uzņēmumi ar nodokļu parādu līdz 150 EUR. Uzņēmumi, kuru pārstāvji nav atzīti par vainīgiem noziedzīgos nodarījumos. Līdzfinansējums nav pieejams uzņēmumiem, kas darbojas neatbalstāmajās nozarēs, piemēram, alkohola ražošanā, nekustamo īpašumu jomā, azartspēlēs, taču ir pieejams finanšu un apdrošināšanas uzņēmumu pārstāvjiem. Kāds ir process?
Business process analyze event, tūrisma un viesmīlības nozare, apmācības, Talsi, Didzis Grāvītis
Autors Signe Kraule 2025. gada 11. aprīlis
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks kā Latvijas Digitālā akseleratora Ziemeļkurzemes kontaktpunkts aicina tūrisma un viesmīlības uzņēmumus izmantot iespēju pieteikties apmācībām "Biznesa procesu analīze tūrisma un viesmīlības nozares efektivitātei un digitālo rīku pielietošanai ".
Autors Kristīne Macate 2025. gada 3. aprīlis
Latvijas IT klasteris un Latvijas Digitālais Akselerators organizē konferenci uzņēmējiem “Future Ready 2025”, kas norisināsies šī gada 25. aprīlī Rīgā. Konferences mērķis ir nodrošināt uzņēmējus ar nepieciešamajām prasmēm, lai efektīvi pielāgotos digitālajai transformācijai un pilnvērtīgi izmantotu modernās tehnoloģijas. Pasākumā pulcēsies nozares līderi, valsts pārvaldes pārstāvji un uzņēmēji, lai dalītos pieredzē un zināšanās par digitālās attīstības iespējām un izaicinājumiem. Galvenie runātāji: Sintija Brīzila (Cynthia Breazeal) - MIT Mediju laboratorijas asociētā profesore, sociālās robotikas un mākslīgā intelekta pētniece. Brīzilas vizīte Latvijā notiek, pateicoties BAFF (Baltic-American Freedom Foundation) finansējumam. Zane Čulkstēna - Darba devēja tēla konsultante un SIA “ERDA” īpašniece. Pieredzējusi uzņēmēja ar padziļinātu interesi mākslā, stratēģiskajās konsultācijās un organizāciju attīstībā. K ristaps Banga - Profesionālis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Vada Accenture globālās Space Innovation go-to-market aktivitātes, izstrādājot integrētas stratēģijas, veidojot stratēģiskas partnerības un nodrošinot biznesa inovācijas. Pēc konferences apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties divas no piedāvātajām darbnīcām, lai iegūtu praktiskas zināšanas tādās tēmās kā: Mākslīgā intelekta iespējas vadītājiem Mākslīgais intelekts mūsdienīgā projektu vadībā Mākslīgā intelekta instrumenti un drošība Cilvēkvadība pārmaiņās un rezultātu mērīšana Kiberdrošība Organizācijas līmeņa mākslīgā intelekta projekti: idejošana, atlase, sagatavošanās izstrādei un ieviešanai Mastering Change and Uncertainty (seminārs angļu valodā) Pārmaiņu projektu vadība Praktisko darbnīcu cena ir 75 eiro + PVN. Taču uzņēmējiem ir iespēja saņemt 100% de minimis līdzfinasējumu, kas nozīmē, ka jāmaksā būs tikai PVN daļa. Vairāk informācijas par konferenci un pieteikšanos pieejama: https://futureready.lv Pasākums tiek rīkots divu Atveseļošanas fonda projektu “EDIC uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" un “Digitālo prasmju attīstība jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai Latvijas komersantos” ietvaros. Tos finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.
Autors Līna Damberga 2025. gada 28. marts
Sabiedrības integrācijas fonds (turpmāk – SIF) sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (turpmāk – VATP) uzsāk izglītojošo pasākumu ciklu jauniešiem un pedagogiem “Solis pretī”. Aktivitāšu mērķis ir rosināt jauniešus aizdomāties par neiecietību savstarpējās attiecībās un pret dažādām sabiedrības grupām, izprast neiecietības sekas un apzināties iespējamos rīcības modeļus. Pirmajiem pasākumiem Ventspilī un Jelgavā iespējams pieteikties līdz 2025. gada 5. aprīlim šeit . SIF projekta ietvaros veiktā jauniešu aptauja rāda, ka 74% jauniešu ir saskārušies ar neiecietību. No tiem 40% to izjutuši paši, 15% redzējuši, kā tiek diskriminēts kāds cits, bet vēl 19% to piedzīvojuši gan paši, gan redzējuši vērstu pret citiem. Līdzīgi kā sabiedrībā kopumā, arī jauniešu vidū lielākā daļa par piedzīvoto izvēlējušies neziņot ne vecākiem, ne pedagogiem. Savukārt liela daļa to, kuri redzējuši pret citiem vērstu neiecietību vai mobingu, nav iejaukušies un neko nav darījuši, lai upuri aizstāvētu. Tāpat aizvien nozīmīgāks kļūst jautājums par neiecietību digitālajā vidē un jauniešiem ir būtiski apzināties, ka vārda brīvība nav visatļautība un par naida runu ir paredzēta kriminālatbildība.  Pasākumu ciklā tiks īstenotas izglītojošas un interaktīvas aktivitātes, kas sniegs jauniešiem un pedagogiem zināšanas par neiecietības izpausmēm skolas vidē un ārpus tās, neiecietības ietekmi uz cilvēku un sabiedrību, kā arī rīcības modeļiem, atbildību un atbalsta formām. Pasākumu mērķauditorija ir jaunieši, kuri mācās vispārizglītojošo izglītības iestāžu 10.-12. klasē un profesionālo skolu 1.-4. kursā, un izglītības speciālisti. Katra pasākuma ilgums jauniešiem ir divas dienas, starp kurām viens mēnesis ir individuālo iniciatīvu īstenošanai. Izglītojošo pasākumu cikls tiks uzsākts šī gada aprīlī un notiks visos Latvijas reģionos – Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Rēzeknē un Rīgā. Pasākumu ciklu vadīs eksperte diskriminācijas novēršanas jautājumos Ilze Bērziņa un eksperts neformālās izglītības jautājumos darbā ar jauniešiem Emīls Anškens. Izglītojošus pasākumus jauniešiem iecietības veicināšanai “Solis pretī” organizē Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” programmas “Nacionāli saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības attīstība” ietvaros. Papildus informācijai: Līna Damberga Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” Projekta koordinatore lina.damberga@vatp.lv
Atvērt vairāk ziņu